Kabare Gösterileri

Eski ve daha ünlü kabare gösterileri Pattaya plajında bulunmasına rağmen , Jomtien plajında da bir çok kabare gösterimi yapılmaktadır. . Sukhumvit Yolu üzerinde Tay Alagkarn gösterisi , Thepprasit Yolunda Colosseum gösterisi eşliğinde ,gösterişli kıyafetler , yaratıcı koreografiler, muhteşem şarkı ve dans rutinleri izlemeniz mümkün.

Kabare gösterilerinin en önemli özelliklerden biri oldukça yetenekli dansçıların olması .Dansçılar oldukça güzel kadınlar gibi görünmelerine rağmen , erkek cinsiyetine sahip Ladyboylar.

Ladyboylar görüntü olarak oldukça güzel kadınlar gibi görünmelerine rağmen , erkektirler.Bir çok Ladyboy Pattaya ‘da kabare gösterilerinde yada diğer başka dans ve eğlence gösterilerinde yer alırlar.


Alcazar Kabare
Tayland’ın önde gelen Ladyboy kabare gösterilerinden biridir. Pattaya’ya gittiğiyseniz mutlaka Alcazar kabare gösterisini izlemelisiniz.20 yıldır sergilenen bu oyun oldukça beğeni toplamıştır, izleyicilerden.
Gösteride 400 yetenekli dansçı , oldukça başarılı bir gösteri sunuyorlar sizin için .Güzel Ladyboys’lar ve başarılı bir gösteri izlemek istiyorsanız mutlaka Alcazar Kabare’yi izlemelisiniz.Muhteşem sahne düzenlemeleri, görkemli ışık ve ses gösterileriyle size unutulmaz iki saat yaşatacaklar.

Alangkarn Kabare
Pattaya’nın sıcak kültürünü ve eğlencesini size sunan başarılı bir kabare Alangkarn .Sanat , ışık ,ses sistemi , profesyonel dansçılar , büyük küçük gelen bütün izleyicilere oldukça keyifli ve eğlenceli anlar yaşatıyor.
Alangkarn kabare kültürel tiyatro , sirk , müzikal gibi bir çok sanat türünü içinde barındıran bir gösteridir.İki saatlik gösteride Tay tarihi , kültürü ,ve gelenekleri tüm yönleriyle ele alınıp sergileniyor.
Renkli kostümler , sahne ışıkları , ses efektleri ,Hava akrobasisi görmek istiyorsanız gösteriyi izlemelisiniz.Oldukça izlenen ve başarılı gösterilerinden biri arasına giriyor.

Tiffany Kabare
28 yılı aşkın süredir sergilenen en başarılı Ladyboy gösterilerinden biridir. Tiffany ‘de yetenekli sanatçılar eşliğinde Muhteşem bir gösteri izleme imkanı size sunuyor.1000 koltukla izleyici kapasitesiyle oldukça rağbet gören gösterilerden biri.

Macera ,romantizm ,ve büyülü bir hava barındıran muhteşem bir gösteri.Blu-Ray ya da Imax 3D eşliğinde sergilenen bir gösteri.Parlak kostümler , çarpıcı ve güzel Ladyboys’lar , göz kamaştırıcı sahne setleriyle oldukça başarılı bir gösteridir Tiffany.
Kore fan dansı, muhteşem Broadway tarzı müzikal , skeçlerle size oldukça farklı bir deneyim yaşatacaklar.