Outlet Mall Pattaya

Outlet Mall Pattaya ’da inanılmaz indirimler bulmanız mümkün. Yerel ve uluslararası markalar, ve daha bir çok seçenek mevcut. Camel Active Levi, Adidas, Nike, Warner BrosStudio, Lacoste ürünleri markalardan bazıları. Alt katta, bir sokak pazarı ortamı vardır,ama raflarda Samsonite, Speedo ve Crocs gibi isimler yüksek kaliteli ürünlere ev sahipliği yapar.Kaliteli ürünler ve ucuz fiyatlar OutletMallPattaya’da bulmak mümkün.

PattayaFactoryOutlet Alışveriş Merkezi turistler ve yerliler için oldukça rağbet edilen popüler alışveriş merkezlerinden biridir.Kaliteli ürün ve oldukça uygun fiyatlarla gözde bir alışveriş merkezi olmayı başarıyor.Alışveriş yaparken pazarlık yapmayı unutmayın.Bir çok üründe %70 indirim bulmanız münkün.
OutletMall ve Premium FashionMall olmak üzere alışveriş merkezi ikiye ayrılmıştır.

Outlet Alışveriş Merkezi
Outlet Alışveriş Merkezinde Levi, Camel Active ve Warner BrosStudio gibi seçilmiş uluslararası markaların, yanı sıra çok sayıda Tay sokak markaları da yer alır. Bahçe kısmında bir çok alışveriş tezgahları yer alır.OutletMall’da aileniz için plaj ve deniz kıyafetleri, çocuk mağazası bulmanız da mümkün.

Açılış Saatleri: 10:00-22:00
Yer: 666 Sukhumvit Yolu / Thepprasit Yolu, Jomtien
Tel: +66 (0) 3 842 7764

Premium Moda Alışveriş Merkezi

Premium FashionMall’da daha çok spor kıyafetler,golf ekipmanları,moda aksesuarları,ve uluslar arası tanınmış markaların yer aldığı bir alışveriş merkezidir.Samsonite, Nike, Adidas, Speedo ve Crocs kaliteli markaların bazılarıdır .

Fiyatlarda her ne kadar indirim olsada bazı ürünler , aynı fiyatlarda satışa sunuluyor.Golf malzemeleri almanız için oldukça ideal ve uygun bir yer.Diğer alışveriş merkezleri gibi büyük olmayabilir ama sizin için gerekli ve ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok şey mevcut. Merkez de Restoran’lar da mevcut.Tay tarzı erişte,hamburger,sosisli ve bir çok çeşit yiyecek bulmak mümkün.