Flight of the Gibbon

Flight of the Gibbon
Bangkok Yakınlarında Macera Dolu Günlük Gezi

Oldukça eğlenceli, doğal güzellikler içinde bir deneyim yaşayabileceğiniz bir yer Gibbon. Bangkok dışında güzel bir orman içine kurulmuş, bir çok spor ve eğlenceli aktivitenin bulunduğu bir yer.Yemyeşil bir doğa ve muhteşem bir manzaraya sahip doğal bir alan.

Geniş bir alana yayılan orman içindeki alanda sizin için bir çok eğlenceli aktivite düşünülmüş. Ağaç evlere tırmanmak, tahta köprülerden geçmek ve daha bir çok aktivite sizi bekliyor.

Flight of the Gibbon'da 22 zip hattı bulunur , Chompoo Milli Parkı , Bangkok ve Pattaya arasındaki yarı yolda Rainforest arasında inşa edilen 3 km alandadır. Hızlı tempolu ve eğlenceli bir aktivite arayanlar için oldukça eğlenceli bir tercihtir.Ağaçtan ağaca sallanarak oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Khao Kaew Safari yaparak gergedanlar,filler görebilirsiniz.Filler Tayland'ın en kutsal hayvanlarından biridir.
Günün hangi saatlerinde iniş ve çıkışların yapıldığını da öğrenmeniz de mümkün. Bangkok ve Pattaya'dan Gibbon'a uçuş için, mini-van kullanabilirsiniz.90 dakikalık yolculuk sırasında Dvd 'den güvenlik önlemlerini izleyebilirsiniz. Bunun yanında size güvenliğiniz ve alanı tanımanız için broşürler verilir.
Milli park geldiğinizde, dağa çıkmadan önce size sigorta formları doldurulacaktır. Chiang Mai'nin şube genelinde% 100 güvenlik sicili vardır.
10 ve 60+ yaş arasında değişen grupta sekiz kişi bulunmaktadır.Eğlenceli, sevgi dolu ve samimi kılavuzları bunun yanında orman bekçileri vardır.Tay halkı oldukça misafirperverdir.
Eğlenceli zaman geçirmeniz için hazırlanan halatlarda kaymanız için gerekli olan güvenlik önlemleri de düşünülmüş.
Zip hatlarında oldukça güzel ve heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Kayarken muhteşem manzaranın da tadını çıkarabilirsiniz. ZIP çizgiler 300 metre civarında 25 metre uzunluğundadır.
Ağaçtan ağaca zıplayarak çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.Tatil için oldukça farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.
ZIP hatlarının yanı sıra , dinlenme mekanları ve size etrafı anlatmak ve yardımcı olmak için tur rehberleri yer alır. Flight of the Gibbon misafirlerini mutlu etmek ve güzel hizmet sunmak için elinden geleni yapmaktadır.
Alanda açık hava göl restoranında öğle yemeği alabilirsiniz.Yemek açık büfe olarak servis edilmemektedir.Kişi başı servis yapılmaktadır.Öğlen yemeği set olarak sunulmaktadır.Kızarmış sebze ve yumurtayla karıştırılmış pilav (yeşil körili tavuk)ve Tay çorbasından oluşuyor.
Eğlenirken yada muhteşem manzaranın tadını çıkarırken birbirinden güzel fotoğraflar çekerek bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Filler ve gergedanların doğal yaşamlarını fotoğraflayabilirsiniz.

Flight of the Gibbon
Açılış Saatleri: İlk grupları 06:00 her gün başlar. NOT: Flight of the Gibbon her gün açıktır ama kötü hava durumlarında iptal edilebilir.
Adres: Khao Kaew Safari yakınlarındaki Chonburi, Chompoo Ulusal Koruma, (BKK ve Pattaya arasında Yarıya)

Biraz yürüyüş gerektirmesine rağmen, yaşlı ve genç ziyaretçiler ile popüler bir etkinliktir ve merdiven çıkmak zor değildir.

Tepeye gelmeden önce, sizi kafeslerinde karşılayan kuşlar göreceksiniz. Küçük kuşlar tüccarlar tarafından ziyaretçilere yada yerel halka satılmaktadır. Harika kuş sesleri ve doğa manzarası oldukça huzurlu anlar yaşamanıza katkıda bulunacaktır.Kuşları satın alıp serbest bırakarak farklı güzel duygular yaşabilirsiniz.Tapınağa yapacağınız küçük bir bağış karşılığında keşiş sizi kutsayacaktır. İçerde gülümseyen bir Budda heykeli görebilirsiniz.