Go - Go Barlar

Go Go Bar Pattaya
Go-Go barlar Pattaya gece hayatı ile eş zamanlıdır. Çekici ve esnek bir kadının demir direk ile veya masanızda dansını izlemek size verecekse görmeniz gereken mekanlardır. Baştan çıkarıcı dans sizi etkileyip mekanlarda daha fazla kalmanızı ve daha fazla alkol tükenmenizi sağlayacaktır. Doğru karar alkolün dozu ile doğru olantılı olacaktır.Bu tip mekanlarda kadınlar kadar Ladyboy olarak adlandırılan en az kadınlar kadar güzel görünümlü ve çekici transeksüel turizm çalışanları ile renklendirilmiştir.

Tercihleriniz size kötü tecrübeler yaşatabilir. Genel olarak dansçılar yarıçıplak yada bikini ile dans ederler. Amaç müşterilerin etkisini çekmek ve bir yada daha fazla müşterinin kendisinden etkilenmesini sağlayarak mekandan sizinle birlikte çıkmak. Tabikide anlaşılan bir ücret karşılığı nasıl eylenmek istiyorsanız tercihen ben hiçbirşey giymeyen bir kadını dans ederken izlemek istiyorum doğallıktan yanayım hayat felsefem bu diyorsanız A Go - Go barları tercih etmelisiniz. Mutlaka hayal gücünüzü zorlayan bir dansla karşılaşacaksınızdır.

Go Go barlarda çalınan müzikler ve ses seviyeleri ile müzik zevkinize hitap etmeyebilir. Kaliteli bir müzik dinlemek için doğru yerde değilsiniz. Go Go  barda bazı kurallara uymanız gerekmektedir. Bu tip meknalarda kamera ve fotoğraf çekmeye çalışmak dansçıya dokunmak veya fiziksel müdehalede bulunmak yasaktır. Bir iki uyarıdan sonra beklenmedik bir tepki ile karşılaşabilir ve tadınız kaçabilir.