Ladyboys Sahne Show


Abartılı ışıltılı kostümleri yetenekli sanatçılarıyla muhteşem kabare gösterileri izleyebilirsiniz. Pattaya Plaj'ında dünyaca ünlü kabare gösterileri yapılmaktadır. İnanılmaz koreografiler eşliğinde ,renkli ışıklandırmalar , kaliteli ses teknikleriyle en iyi gösterilerini siz izleyicilerine sunmak için beklemektedirler.

Gösteriler büyük sahneler üzerinde sergilenir. Ladyboy kabare gösterisi dünya çapında bir üne ulaşmıştır. Alcazar , Alangkarn ve Tiffany başlıca büyük Showların başında gelir.

Tiffany Kabare Show

28.02.2015 15:37:37
Tiffany Kabare Show

28 yılı aşkın süredir sergilenen en başarılı Ladyboy gösterilerinden biridir. Tiffany 'de yetenekli sanatçılar eşliğinde Muhteşem bir gösteri izleme imkanı size sunuyor. 1000 koltukla izleyici kapasitesiyle oldukça rağbet gören gösterilerden biri. Macera ,romantizm ,ve büyülü bir hava barındıran muhteşem bir gösteri.

Alangkarn Show

28.02.2015 13:35:41
 Alangkarn Show

Pattaya'nın sıcak kültürünü ve eğlencesini size sunan başarılı bir kabare Alangkarn .Sanat , ışık ,ses sistemi , profesyonel dansçılar , büyük küçük gelen bütün izleyicilere oldukça keyifli ve eğlenceli anlar yaşatıyor. Alangkarn kabare kültürel tiyatro , sirk , müzikal gibi bir çok sanat türünü içinde barındıran bir gösteridir. 

Alcazar Kabare Show

28.02.2015 13:28:09
Alcazar Kabare Show

Tayland'ın önde gelen Ladyboy kabare gösterilerinden biridir. Pattaya'ya gittiğiyseniz mutlaka Alcazar kabare gösterisini izlemelisiniz.20 yıldır sergilenen bu oyun oldukça beğeni toplamıştır, izleyicilerden. Gösteride 400 yetenekli dansçı , oldukça başarılı bir gösteri sunuyorlar sizin için .Güzel Ladyboys'lar ve başarılı bir