Naklua & Wong Amat Plajı

NAKLUA & WONG AMAT PLAJI

Naklua & Wong Amat Plajı Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Naklua & Wong Amat Plajı

Pattaya’nın kuzey ucunda , Kuzey Pattaya yolunun sonunda yer alır. Daha çok çocuklu ailelerin ve arkadaşların tercih ettiği bir plajdır. Gece yaşamından ve eğlenceden uzak olması nedeniyle aileler için ilk tercihlerden biri haline geliyor.

Eski evleri, dar sokakları, geleneksel şehriye dükkanları, tapınakları, balıkçı iskelesiyle oldukça renki bir köy havası vardır. Yavaş yavaş tek katlı evlerin yerine bloklar, otel ve restoranlar yapılmaya başlanıyor. Bölgenin en özel yerlerinden bazıları : Wong Amat, Naklua Plajı ve Sanctuary of Truth açık mimari müzesidir. Bölgeye turlarda tekli ve çifli alternatifler mevcut.

Naklua En İyi 10 Etkinlik

Naklua En İyi 10 Etkinlik

Naklua şehrin sakin bir parçası olmasına rağmen, Pattaya'da rağbet gören yerlerden bir tanesi. Elizabeth Kulesi) Londra Sydney Opera binası, Roma Coliseum'u minyatülerini görmeniz mümkün. Naklu'da çoğunlukla kültürel nitelikte önemli turistik faaliyetler yapılmaktadır. Ayrıca Naklua'nın kuzeyine doğru görülmeye 

Naklua En iyi 10 Restoran

Naklua En iyi 10 Restoran

Naklau’da bir çok Otelin kendi restoranı bulunur.Erişte, Tay deniz ürünleri restoranları da bulunmaktadır. Sokaklarda ki tezgahlarda yiyecek ve içecek bulmanız da mümkün. Farklı tatlar denemek isterseniz size birçok seçenek sunulur.Tay yemeklerini denemek için güzel bir imkan.Restoranlar ve kafeler yol boyunca çok 

Naklua En İyi 10 Otel

Naklua En İyi 10 Otel

Naklua ve Wong Amat Pattaya ’nın kuzeyinde yer alır, bulunduğu bölgede iki küçük koy bulunur. İyi eğitim almış kaliteli personel, harika servis, bu plajda aradığınız her şeyi bulacaksınız. Tertemiz denizi, plajı ve kumu sizi bekliyor. Dünya standartlarında mutfakları ile oldukça fazla ilgi toplayan bir bölge.