Pattaya Çevresindeki Adalar

Pattaya Adalar

Pattaya'nın adaları her ne kadar Tayland güneyindeki egzotik adalar gibi olmasa da, yüzme, balıkçılık, ve mercan görüntülemek için oldukça uygun.Pattaya plajı'na gitmek için tekne kiralayabilirsiniz.

Koh Pai Grubu Adaları


Khoh Pai (büyük), Koh Manvichai, Koh Leom Koh Klung Badan Oluşan, küçük adalar topluluğudur.Pattaya'ya 13 km uzaklıkta bulunur ve iki saat sürer. Halen Royal Thai Donanması gözetiminde bulunur.Müthiş palmiye ağaçları altında serinleyebilir,deniz altında ki bütün güzellikleri gözlemleyebilirsiniz.Sakin, huzurlu ve güzel bir tatil için oldukça güzel bir tercih.

Koh Krok


Çoğunlukla kayalardan oluşan, okyanusta bulunan küçük bir adadır. Koh Krok adanın doğu tarafından uzanan 100 metrelik bir kumsala sahiptir.Muhteşem mercanları görüntülemek için oldukça güzel ve uygun bir yerdir.

Koh Sak


Pattaya'ya sadece 600 metre uzaklıkta bulunan, Koh Larn bölgenin 10 km batısında yer alır. Koh Sak küçük bir adadır.Kuzey ve güneyi bağlayan iki plajı bulunur.Mercan dalışları için oldukça uygun bir yerdir.

Koh Larn ( Mercan Adası ) 


Yaklaşık dört kilometre karelik bir alanı kapsayan Ta Waen'ın ,oldukça temiz bir suyu vardır.Bol miktarda mercanları,beyaz kumlu plajıyla oldukça güzel ve ilgi çekicidir. , Koh Larn, Pattaya Plajı'nın 8 km batısında yer alır.Feribotla 45 dakika süren yolculuk,sürat teknesiyle 20 dakika sürer.
Dalış meraklıları için cam teknelerde bulunuyor.Mükemmel bir gezi ve dalış yapmak için en güzel yerlerden biri.

Samet Adası Turu


Tayland'ın en popüler yerlerinden biridir. Samet Adası Rayong eyaletinde yer alan ideal bir kaçış noktasıdır.Tertemiz ve doğal plajı, tertemiz deniziyle oldukça güzel ve doğal bir adadır.Güneşi tadını çıkarmak ve bol bol bronzlaşmak için oldukça mükemmel bir seçimdir.

Koh Si Chang Tur


Tayland'ın rağbet gören eski adalarından biridir. Koh Si Chang Adası'da kraliyet ailesi, yüksek rütbeli subay ve üyelerine ev sahipliği yapmıştır. Ada'da insanlar tarafından rağbet ve saygı gören büyük bir buda heykeli bulunur.

Koh Si Chang Adası

Koh Si Chang Adası

Samet Adası

Samet Adası

Koh Pai Adası

Koh Pai Adası

Koh Larn ( Mercan Adası )

Koh Larn ( Mercan Adası )