Pattaya Golf Turları

Pattaya Golf Turları
Güneydoğu Asya'nın en canlı sahil şehirlerinden birinin arka kısmında yer alan, egzotik bitkilerle çevrili bir alandır. Pattaya Jack Nicklaus Otel , lüks spası, 27 delikten oluşan golf alanı ile oldukça konforlu ve şık bir oteldir. Zarif kulüp evleri, geniş bir yelpazede servis edilen yiyecek ve içecekleri oldukça başarılıdır.

Aşağıdaki golf paketlerinde size uygun olanı seçip eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ulaşım, gerekli golf arabaları ve caddy ücretleri dahildir.

Eastern Star Country Club & Resort,

11.02.2015 17:04:18
Eastern Star Country Club & Resort,

Eastern Star Country Club & Resort, 18 delikli muhteşem bir golf sahasıdır.Aynı zamanda spor tesisi, kongre merkezi ve lüks konaklama alanıdır. Eastern Star Golf Resort yerel ve favori, birçok alanda yarışmalara ev sahipliği yapar. Özellikle uzaktan fazla 7,100 metre vuruşlu şampiyonayı izleyebilirsiniz. 

St.Andrews 2000 Golf Club

11.02.2015 17:00:26
St.Andrews 2000 Golf Club

İngiltere doğumlu ve Cambridge'de mimarlık eğitimi alan, Andrews ismini almıştır. Alan oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Hem oyun oynayıp hem de kulübün imkanlarından faydalanabilirsiniz. Oyunda Tayland ve İngiliz kızlarda size eşlik ediyor. Birçok başarılı ve alanında yetenekli Golf sporcular davet ediliyor.

Burapha Golf Club

11.02.2015 16:43:03
Burapha Golf Club

Burapha Golf Kulübünde geniş bir arazi, göl, çeşitli ağaçlar tropikal bitki örtüsünün bulunduğu yeşil ve güzel bir golf kulübür. Burapha Golf Kulübü Pattaya, Chonburi bölgesinde en popüler Golf kulüplerinden biridir. Burapha Pattaya Bangkok Havaalanına da çok yakındır. Golf sporunu öğrenmek için oldukça ideal 

Laem Chabang International Country Club

11.02.2015 16:31:50
Laem Chabang International Country Club

Jack Nicklaus tarafından tasarlanan, bu dünya standartlarında golf sahası 700 dönümlük bir alana kurulmuştur.27 delikten oluşur, her deliğin çevreside farklıdır. Laem Chabang International Country Club Jack Nicklaus tarafından tasarlanmıştır. Her biri farklı alanlarda 27 delikten oluşmaktadır. 

Khao Kheow Country Club

11.02.2015 16:16:03
Khao Kheow Country Club

Khao Kheow büyük ve oldukça geniş bir açık hava hayvanat bahçesidir. Bangphra yakın mesafede bulunur.İyi tasarlanmış 27 delikli golf sahası vardır. Dinlenmek için de oldukça güzel bir yerdir. Dinlenmek, eğlenmek ve spor yapmak için oldukça güzel bir yerdir. Eğitimli golf sporcularının tercih ettiği yerlerden