Pattaya Plajı

PATTAYA PİLAJI

Pattaya Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Pattaya Pilajı Gece Manzara

Doğal güzelliği ,temiz suyuyla 4 km boyunca, hilal şeklinde uzanan Pattaya Plajı siz ziyaretçilerin kalbini kazanmayı bekliyor. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkartacağınız plajda eşsiz güzellikte palmiye ağaçları altında huzuru bulacaksınız. Lüks oteller,şık restoranlar ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Pattaya Plajı, sayısız spor,eğlence ve alışveriş seçenekleriyle siz ziyaretçilerini bekliyor. Dünya’nın sayılı güzellikleri arasında bir konuma sahip plaj, eğlenmek ve dinlenmek için seçilebilecek en iyi sahillerden biri. Pattaya Plajı size bir çok sosyal aktivite ve eğlence seçeneği sunuyor, hangisini seçmek istediğinize siz karar verin.

Pattaya Plajı En İyi 10 Listesi

Pattaya Plajı sadece sıradan bir sahil değildir. Pattaya Plajı oldukça başarılı geniş bir yelpazeye sahip bir tatil yeridir. Başarılı restoranları,doğal güzellikleri, gece hayatıyla oldukça gözde bir tatil yeri konumuna sahiptir. Pattaya Plajı’nın en iyi 10 listesini sizin için seçtik.Bu listede plajların ulaşımı , lenebileceğiniz mekanlar , alışveriş merkezleri ve daha faydalanabileceğiniz bir çok aktivite mevcut. Benzersiz konumu, gece hayatı, alışveris merkezleriyle uluslararası standartlarda bir tatil olanağı sağlıyor.

Pattaya Plajı En İyi 10 Alışveriş

Pattaya Plajı En İyi 10 Alışveriş

Pattaya Plajı her ne kadar bir alışveriş merkezi olmasa da sizin ,için farklı ve çeşitli fırsatlar mevcut. Sahile kısa bir mesafede isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek beş alışveriş merkezi bulunmakta.

Pattaya Plajı Gece Hayatı En İyi 10

Pattaya Plajı Gece Hayatı En İyi 10

Pattaya Plajı gece hayatıyla ünlü bir tatil yeridir. Seçkin ve güzel bir çok gece klubü ve eğlence mekanı tatil severlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Renkli bir gece eğlencesi geçirmeniz konusunda size yardımcı olacak güzel bir liste.

Pattaya Plajı En İyi 10 Etkinlik

Pattaya Plajı En İyi 10 Etkinlik

Patayya Plajı benzersiz konumu ve güzellikleriyle gelen bütün ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap eder. Kültür, sanat, macera ve eğlence aradığınız her aktiviteyi bulabileceğiniz bir yer. Sadece nasıl bir tatil istediğinize karar verin.

Pattaya Plajı En İyi 10 Restoran

Pattaya Plajı En İyi 10 Restoran

Pattaya Plajında restorantlar gelen konuklar için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Restoranlar da yerli ve yabancı turistlerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş ve en iyi 10 Pattaya plaj restorantı sizin için seçilmiştir

Pattaya Plajı En iyi 10 Otel

Pattaya Plajı En iyi 10 Otel

Pattaya Plajı’nın en iyi 10 otel listesinde tercihlerinize göre seçim yapıp konaklayabilirsiniz. Plajın kuzey kesimi daha çok aile odaklı olmakla birlikte , güney kesimi daha canlı ve renkli bir yelpaze sunuyor.