Pattaya Gece Hayatı Top 10

Pattaya gece hayatı dünyaca ünlüdür. Ve bu ününü hakettiğini sizlere ıspatlamak için şehri ziyaret ettiğinizde sizi neon ışıkları ile çağırır güzel tayland lı kızları ile etkiler ve içine çeker. Biz sizler için pattaya gece hayatını Pattaya Şehrinin üç bölgesi olan Pattaya Plajı Gece Hayattı, Jomtien Gece, Naklua Plajı Gece Hayatı ve hece hayatı demişken ayrı bir başlık ile anılması gereken Walking Street, Go-Go Barlar, ve Ladyboys Sahne Şovları olarak sizlere tanıtmak istedik. Ve sizler için bu başlıkların Pattayada sizlere en iyi gece hayatını yaşatabilecekler arasında ilk 10 Mekan tercihini sunuyoruz.

Mixx Disco Pattaya

25.12.2014 21:02:46

Mixx iki ayrı alana bölünmüş 900 metrekareye yayılan en büyük dans kulüplerinden biridir. Giriş ücretsizdir.Hip-hop , R&B , Trance müziklerinin ağırlıkta olduğu bir mekandır.16.yüzyıl lüks tarzı yansıtılmıştır. Dünyaca ünlü Dj'ler gelen kalabalık konuklara müzik ziyafeti veriyor . Müzik eşliğinde dans ederek bütün

Club İnsomnia Pattaya

26.12.2014 00:00:27

İnsomnia İbar’ı ile ünlü eğlenceli ve güzel bir gece kulübüdür. Dansçılar eşliğinde oldukça eğlenceli ve güzel zaman geçirebilirsiniz. İki ayrı platformda dansçılar çeşitli koreografiler eşliğinde sizi eğlendirirler. Uzun ve güzel bir İbar’a sahiptir. Farklı bir deneyim yaşamak için oldukça eğlenceli ve güzel bir mekandır.

Moulin Rouge Pattaya

1.03.2015 18:13:18

Size farklı bir deneyim sunacak mekanlardan biri . Kulübün girmeden , vitrinde dans eden iki dansçıyı izleyebilirsiniz. İçeriye müşteri alabilmek için oldukça etkili ve güzel yöntemlerden biri. Rus ve ukraynalı çekici dansçıların nefes kesen danslarını izleyip içkinizi yudumlayabilirsiniz. Yemekleride gayet başarılıdır.

808 Night Club

25.12.2014 23:26:25

808 Pattaya Plajı'nın en popüler kulüplerinden birisidir. Genellikle bölge halkının ve tatilcilerin ilgi gösterdiği kulüp kalabalık ve eğlenceli bir mekan haline geliyor. Çılgın partiler , eğlenceli promosyonların yapıldığı eğlenceli bir parti evidir. Eğlenceye kısa bir mola vermek isterseniz , Walking Street'e bakan güzel bir terası

Club Boesche

1.03.2015 15:10:23

Gogo müdavimleri tarafından tavsiye edilen , dans kulüplerinden biridir Kulübü Boesche. Saat 20:00 başlayarak gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren bir kulüptür. Sınır tanımayan bayanlar , çiftler tarafından tercih edilen mekanda ,vardiyalı kullanabilecekleri zemine gömülmüş jakuzi tarzı küvet bulunmaktadır. 

Pier Disco Club Pattaya

25.12.2014 23:16:29

Yetenekli Dj’leri dinlemek isteyenlerin ve Hip-hop hayranlarının daha çok tercih ettiği bir mekandır. Pier Pattaya sosyete arasında özellikle popüler bir yerdir. Parti , eğlence ve kutlama için genellikle seçilen mekanlardan biridir.

X Zone Pattaya

2.03.2015 00:37:04

Walking Street üzerinde go- go dansları yapılan en heyecanlı ve eğlenceli barlardan birisidir. Ateşli dansçıları ve uygun fiyata içecekleriyle tercih edilebilecek mekanlardan biridir. Mekan da bulunun dans pisti dansçıların çok farklı koreografilerine ev sahipliği yapar.

Hard Rock Cafe Pattaya

25.12.2014 23:20:23

Müzik ve parti atmosferinin olduğu mekanda her gün Dj’ler farklı temalarda müziklerle gelen ziyaretçilere hoş zamanlar yaşatıyorlar.Klasik ,rock , indie yada kendi repertuarlarından seçtikleri parçalarla geç saatlere kadar eğlenceye ve eğlenmeye devam ediyorlar.

Shenanigans Irish Pub

14.01.2015 01:46:09

Shenanigans Irish Bar İngiliz ve İrlanda temalı bar olarak bilinir. Klasik, sıcak ve neşeli bar ortamı, ve güzel bir menüsü vardır. Pazartesi geceleri yiyecek ve içeceklerde indirim yapılır. Bar’da bilardo masaları, bir kaç büyük, düz ekran televizyon yer alır. Aile ve dostlar için oldukça sıcak ve samimi bir ortam.

Planet Earth Beach Club

14.01.2015 01:11:10

Sadece turizm sezonu boyunca açık olmasına rağmen, Planet Earth BeachClub'te efsane partiler yapılır. Sabah saatlerine kadar eğlence tam gaz devam eder. Yerli ve yabancı bir çok turistin rağbet gösterdiği popüler mekanlardan biridir. Ünlü konuk Dj’ler, otantik İtalyan dondurması, harika içecekler, büyük şezlonglar,